جمعه 20 تیر 1399

وصیت نامه چراغعلي كوهگرد از شهدای عشایر استان چهارمحال و بختیاری

تاریخ خبر: دوشنبه, 26, 1399
کوهگرد
به استقبال کنگره ملی ده هزار شهیدعشایری کشور
وصیت نامه چراغعلي كوهگرد از شهدای عشایر استان چهارمحال و بختیاری
در آخر وصیت نامه ام از شما انتظار دارم که همیشه امام را دعا کنید و در دعاهای کمیل شرکت کنید و از نماز های خود غافل نشوید و یک پیام هم بدوستانم که مواظب باشید شیطان در شما رخنه نکند و کاری کنید که خداوند از شما راضی و شما را در غذاب خود قرار ندهد.

و لا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

من طلبنی وجدنی و من وجدنی عرفنی و من عرفنی احبنی و من احبنی عشقنی و من عشقنی عشقته و من عشقته قتلته و من قتلته فعلی دیته و من علی دیته فانادیته.

آنکس که مرا طلب کند می یابد و آنکس که مرا یافت می شناسد و آنکه مرا شناخت دوستم می دارد و آنکس که دوستم داشت به من عشق میورزد و آنکس که به من عشق ورزید من نیز به او عشق می ورزم. آنکس که به او عشق ورزیدم میکشم او را و آنکس را که من او را کشتم خونبهایش بر من واجب است و آنکس که خونبهایش بر من واجب است پس من خودم خونبهایش هستم.

تا بانگ لا اله الا الله و محمد روسل الله در جهان طنین نیفکنده مبارزه هست در هر کجای جهان علیه مستکبران هست ما هم هستیم«امام خمینی» با درود فراوان به روان پاک شهدای بخون خفته راه حق و قرآن و اسلام و با سلام بر مهدی موعود و بر نائب او رهبر امت حزب الله چند کلامی با این امت عزیز و قهرمان ایران دارم. برادران عزیزم ای هم وطنان روزی که آزادگی در جهان معنی گرفت معلم آزادگان حسین بود. حسینی که از اسلام درس آزادگی آموخته بود و امروز که آزادگی در قرن بیستم زنده شد معلم آزادگان روح ا.... خداوندا شکر به درگاهت که به من ایمانی دادی تا بتوانم حق را از باطل بشناسم و حق این است که نسبت به امام عشق می ورزم و با دیدن امام حالتی به من دست می دهد که همچون یعقوب یوسف را ببیند ، بارلهی شهادت را که تنها و یگانه آرزوی من است قبل از شهادت امام برسان  که من شهادت امام را تحمل نتوانم کرد. ای امت حزب ا... نگذارید که امام را نشناخته از دست بدهیم بهوش و بگوش باشید که ما بهشتی را نشناخته از دست دادیم مطهری این استاد گرانقدر و این اندوخته آینده انقلاب را که از ما گرفتند، نگذارید که این جنایتکاران دست به جنایت بزنند که این ضایعه ها جبران ناشدنی است اما سخنی با شما جوانان حزب ا... :هیچگاه امام را تنها نگذاریدامروز مملکت ما احتیاج به شما عزیزان دارد ای عزیزان ما میروم ولی خاطره های ما باقی می ماند همانطور که بهشتی مظلوم فرمود ما راست قامتان جاودانه تاریخ خواهیم ماند. برادران از یادتان نرود که این انقلاب و مسئله جنگ را فراموش نکنید و دل آن پیرزنی که با فرستادن تخم مرغ به جبهه ها می خواهد که به این انقلاب کمکی کرده باشد هیچوقت نگذارید شکسته شود. همیشه در مجالس شرکت کنید و در نماز جمعه ها و غیره و اما سخنی به عنوان سخنان آخر من به پدر و مادرم:

ای پدر زحمتکش و رنجدیده ام که بر اثر زحمات طاقت فرسای رژیم طاغوت کمرت خم و موهایت سفید شده است، امیدوارم که از این فرزند کوچک خود در زندگی دلگیر نشده باشی و با نثار کردن خون فرزندت رضای خدا را جلب و کامیاب باشی. و تو مادر داغ دیده ام سلام بر تو می گویم که چون فاطمه در زندگی پاک بوده و پاک زیستی و از شما انتظار دارم که با راضی بودن از شیر دادنم مرا خشنود سازید و زینب گونه پیام مرا به روستائیان خارج از فرهنگ اسلامی برسانید.ای کاش خداوند عمر مرا و عمر همه عاشقانش را می گرفت و به عمر رهبر عزیزمان می افزود چقدر دلم می خواهد آن لحظه ای که در خون خود غلطان هستم و در آن وقتی که از درد بخود می پیچم امام زمان را ببینم و بعد بمیرم و آرزوی دیدار سرورم فرمانده ام روم و جانم و خلاصه همه امیدم بر دلم نماند را بدانید که پدر و مادر عزیزم که ما برای خاک نمی جنگیم چون اسلام برای خاک نمی جنگد و ما می جنگیم تا بیاری خداوند متعال هر چه زودتر پرچم درخشان و خونین اسلام را بر بلندترین نقطه جهان برافرازیم با امید آن روز اگر خداند عنایت بفرماید و ما را به آن آرزویی که داریم بدرجه شهادت برساند و در موقع دفن من بر سر قبرم دعای وحدت بخوانید و هرگز به من ناکام نگوئید چون من این راه را راه اسلام و جاودانگی در بهشت بودن میدانم و چون این هدف را من انتخاب کردم راه انبیاء است راه شهیدان و صالحین خداوند تبارک و تعالی است راه امامان.

 در آخر وصیت نامه ام از شما انتظار دارم که همیشه امام را دعا کنید و در دعاهای کمیل شرکت کنید و از نماز های خود غافل نشوید و یک پیام هم بدوستانم که مواظب باشید شیطان در شما رخنه نکند و کاری کنید که خداوند از شما راضی و شما را در غذاب خود قرار ندهد.           والسلام

چراغعلی کوهگرد- 19/4/61

 

 

افزودن دیدگاه جدید