جمعه 3 بهمن 1399

اهدای لوازم منزل به خانواده های محروم در مناطق عشایری استان

تاریخ خبر: یکشنبه, 21, 1399
شهید قلی زاده
با همت خانواده شهید شاخص جامعه عشایری:
اهدای لوازم منزل به خانواده های محروم در مناطق عشایری استان
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری چهارمحال و بختیاری از اهدای لوازم منزل به خانواده های محرومین توسط خانواده شهید شاخص جامعه عشایری کشور در سال 99 خبر داد.

سرهنگ پاسدار علی اصغر ایزدی، گفت: خانواده محترم و معزز شهید مدافع حرم حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی قلی زاده قشقایی به یاد سردار دلها و به نیابت از شهید شاخص جامعه عشایری کشور در سال 99 ، لوازم منزل از جمله یک دستگاه یخچال و تلویزیون و دیگر لوازم خانگی را به عشایر مناطق محروم استان اهدا کردند.

وی ادامه راه شهدا در خدمت به مردم و فداکاری و کمک به مردم در مناطق محروم عشایری را از جمله اهداف خانواده بزرگوار شهید از انجام این عمل خیر و خدا پسندانه عنوان کرد.

ایزدی افزود: در راستای ادامه رزمایش مواسات و کمک مومنانه در مناطق عشایری همچنین سقف چند منزل روستایی در منطقه عشایری صمصامی مرمت و ایزوگام شد.

وی همچنین از اهدای کمک هزینه خرید گوشی همراه برای دانش آموزی در منطقه عشایری صمصامی خبر داد و گفت: کلیه هزینه های درمان و عمل جراحی چشم مادری در منطقه عشایری پرداخت و خانه این مادر تعمیر و سقف آن ایزوگام شد.

ایزدی تاکید کرد: با همکاری سپاه و بسیج سازندگی و خیرین و مردم نوعدوست استان و حتی کشور خدمت رسانی و محرومیت زدایی در مناطق عشایری استان با قوت و قدرت ادامه دارد.