جمعه 3 بهمن 1399

دیدار با خانواده شهید شاخص جامعه عشایری کشور حجت الاسلام محمدعلی قلی زاده قشقایی

تاریخ خبر: سه شنبه, 23, 1399
شهید قلی زاده
ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان چهارمحال و بختیاری
دیدار با خانواده شهید شاخص جامعه عشایری کشور حجت الاسلام محمدعلی قلی زاده قشقایی
از خانواده شهید شاخص جامعه عشایری کشور در سال 99 حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی قلی زاده دیدار و سرکشی به عمل آمد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری گفت: همزمان با ایام فاطمیه و به مناسبت گرامیداشت مقام شامخ شهدا خصوصاً سیدالشهدای شهدای جبهه مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و گرامی داشت 10 هزار شهید جامعه عشایری کشور و شهید شاخص جامعه عشایری کشور در سال 99 حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی قلی زاده قشقایی از شهدای استان ولایتمدار چهارمحال و بختیاری از خانواده عزیز این شهید مدافع حرم در شهرستان بروجن سرکشی و دیدار به عمل آمد.

در این دیدار سردار فرماندهی محترم سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام استان، نماینده محترم ولی فقیه در سپاه استان، امام جمعه محترم شهرستان بروجن، فرماندار محترم شهرستان بروجن، فرمانده سپاه ناحیه عشایری و فرمانده سپاه ناحیه بروجن حضور داشتند.

در این نشست صمیمی سردار اکبری ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهداخصوصا سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، با تبیین نقش رزمندگان محور مقاومت در دفاع از حرم آل الله و حضرت زینب سلام الله علیها و جلوگیری از تعرض کفار و معاندین اسلام که در قالب اسلام امریکایی به اسم داعش ظهور یافته بودند پرداخت.

وی نقش شهدا و رزمندگان جبهه مقاومت را در مبارزه با کفر و الحاد و دفاع از مظلومین بی نظیر دانست و تاکید کرد: اگر نبودند رزمندگان و شهدای مدافع حرم معلوم نبود با طراحی چندین ساله ای که دشمن تا دندان مسلح بر علیه اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی و تمام آزادگان جهان کرده بود الان در چه وضعیتی بودیم.

سردار اکبری تبیین و تشریح مکتب سردار سلیمانی و شهدای مدافع حرم به عنوان یک الگوی عملی به آحاد مردم خصوصا نسل جوان را وظیفه ی دانست که باید برای ادای دینی به این شهدای بزرگوار محقق شود.