دوشنبه 26 اسفند 1398

یادواره شهدا پایگاه شهید کشوری حوزه امام حسن(ع) اصلاندوز برگزار شد

تاریخ خبر: چهارشنبه, 24, 1398
یادواره شهدا پایگاه شهید کشوری حوزه امام حسن(ع) اصلاندوز برگزار شد
یادواره شهدا پایگاه شهید کشوری حوزه امام حسن(ع) اصلاندوز برگزار شد
یادواره شهدا پایگاه شهید کشوری حوزه امام حسن(ع) اصلاندوز با محوریت شهید حسن کاظمی در مسجد جامع روستای حاج حسن کندی برگزار شد.

به گزارش بسیج عشایری از اردبیل،یادواره شهدای پایگاه شهید کشوری حوزه مقاومت بسیج  امام حسن(ع)ناحیه عشایری اصلاندوز با محوریت شهید حسن کاظمی با حضور جانشین سپاه ناحیه عشایری،خانواده های معظم شهدا،بسیجیان و اقشار مختلف مردم در محل مسجد جامع روستای حاج حسن کندی برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام فیضی امام جماعت مسجد جامع روستای حاج حسن کندی ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان،با اشاره به مقام شامخ و والای شهدا،امنیت و آسایش امروز کشور را در سایه خون شهدا دانست و افزودند: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که فرموده اند:" زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست" برهمگان واجب و شایسته است که یاد و خاطره شهدا را با مطالعه وصایا و زندگینامه آنان و حضور در یادواره شهدا زنده نگه داریم.

وی هدف از برگزاری یادواره شهدا را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد و افزود:حضور پرشور مردم در این یادواره نشانگر ارج نهادن به مقام شهدا و پاسداری از آرمان های شهدای عزیز می باشد.

در ادامه مراسم با مرثیه سرایی و نوحه خوانی توسط مداح روستا به پایان رسید.

افزودن دیدگاه جدید