دوشنبه 31 شهریور 1399

یادواره شهدای سه ماهه اول شهرستان اصلاندوز/تصویری

تاریخ خبر: یکشنبه, 22, 1399
1
یادواره شهدای سه ماهه اول شهرستان اصلاندوز/تصویری
یادواره شهدای سه ماهه اول شهرستان اصلاندوز در مسجد جامع این شهر برگزار شد.

به مناسبت هفته قوه قضاییه ظهر امروز شنبه یادواره شهدای سه ماهه اول شهرستان اصلاندوز با محوریت شهید آیت الله دکتر بهشتی با حضور مسئولان،فرماندهان نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم در مسجد جامع اصلاندوز برگزار شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام اکبری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه عشایری در مورد اهداف و سیره شهدای گرانقدر به سخنرانی پرداخت.
وی قوه قضائیه را پیشران عدالت در نظام اسلامی عنوان کرد و گفت:در روزگاری که نظام های سیاسی بشری و تمدن غربی از برقراری عدالت اجتماعی و برابری ناتوان شده و عاجز مانده اند و آتش ظلم و تبعیض نژادی در آمریکا شعله ور شده و مردمشان به دنبال نسخه نجات بخشی از حکومت عدل میگردند.
اکبری گفت: قران کریم به بشر مژده میدهد که این گمشده بشریت تنها در حکومت الهی قابل دستیابی است و هدف بعثت انبیاء و حکومت الهی همان اقامه عدل و داد است،تا حکومت الهی مستقر نشود عدالت برقرار نخواهد شد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه عشایری افزود:الحمدلله با روی کارآمدن مدیریت جدید در قوه قضائیه اراده خوب و امید بخشی در راستای برقراری عدالت و برچیدن فساد به وجود آمده که امید است این اراده گسترش یافته و تداوم داشته باشد.

در ادامه حنیفه قلی زاده از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام در رثای شهدا نوحه خوانی کرد.

افزودن دیدگاه جدید