شنبه 29 شهریور 1399

همت جهادی برای خدمت به جامعه عشایری استان چهارمحال و بختیاری

تاریخ خبر: سه شنبه, 31, 1399
گل سرخ
به استقبال کنگره ملی ده هزا شهید عشایری کشور
همت جهادی برای خدمت به جامعه عشایری استان چهارمحال و بختیاری
بیش از 50 بسته معیشتی و البسه توسط گروه جهادی شهید تورجی و خدادادی در منطقه گل سرخ توزیع شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج عشایری استان گفت: درراستای ادامه رزمایش خدمت مومنانه در مناطق عشایری در مورخ 22/4/99  نماینده محترم ولی فقیه در سپاه استان و معاون امور عشایر استان و جمعی از همکاران سپاه ناحیه عشایری به منظور بررسی و احصاء میدانی مشکلات عشایری از جمله راههای مواصلاتی و تعمیر آبشخورهای احشام در منطقه دلی و لاها بخش صمصامی حضور میدانی داشتند.

سرهنگ ایزدی افزود: پس از احصاء مشکلات این منطقه و برگزاری جلسات متعدد با مدیرکل امور عشایر استان، مدیرکل منابع طبیعی، مدیرکل آموزش و پرورش استان، هیئت رئیسه سپاه استان و سازمان بسیج سازندگی به منظور عملیاتی کردن رفع مشکلات عشایر هیئتی از سپاه ناحیه عشایری با حضور مدیرکل امور عشایر استان، معاونین اداره کل منابع طبیعی، معاون دفتر فنی استانداری و مسئولین گروه جهادی شهید خدادادی و شهید تورجی سپاه لنجان و تنی چند از معتمدین و متنفذین محلی با بازدید از جاده دلی و لاها و حضور در منطقه گل سرخ منطقه دوآب صمصامی حل مشکلات منطقه مورد تایید و پیگیری قرار گرفت.

ایزدی ساخت تمام آبشخورهای منطقه دلی و لاها و گل سرخ و احداث 18 چشمه دستشویی ثابت در منطقه گل سرخ را از مصوبات حضور مسئولین و گروههای جهادی در این منطقه عنوان کرد.

وی طرح موضوع احداث جاده در منطقه دلی و لاها در جلسات اداره کل امور عشایر و استانداری پس از تصویب و سیر مراحل قانونی را از دیگر دستاوردهای این سفر دانست.

وی همچنین از قول ساخت یک باب مدرسه دو کلاسه در روستای گل سرخ و توزیع 50 بسته معیشتی و البسه  توسط گروه جهادی شهید تورجی و خدادادی در این منطقه خبر داد.

افزودن دیدگاه جدید