شنبه 20 خرداد 1402

رونمایی از اپلیکشن کنگره شهدا عشایر

تاریخ خبر: سه شنبه, 10, 1401
اپلیکیشن
به استقبال کنگره ملی ده هزار شهید عشایری کشور
رونمایی از اپلیکشن کنگره شهدا عشایر
اپلیکشن کنگره شهدا عشایر در چهارمحال و بختیاری با امکانات خیلی خوبی برای مسافران و مراجعه کنندگان از استان های دیگر در کنگره شهدای عشایر رونمایی می شود.

مرتضی بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: در راستای برگزاری کنگره ملی شهدا عشایر تا کنون ۶ جلسه رسمی مربوط به کمیته اطلاع رسانی با هماهنگی صدا و سیما و فضای مجازی تشکیل شده است.

وی با اشاره به اینکه این کنگره از ۲۹ تا ۳۱ خردادماه در استان چهارمحال و بختیاری برگزار می شود که در همین راستا دو کار بسیار مهمی صورت گرفته است تصریح کرد: آماده سازی بستر ارتباطی در محل برگزاری خود کنگره و پویش تولید محتوا از طریق یک گروه واتساپی به نام یل ایلم دو مورد از اقدامات مهم کمیته اطلاع رسانی کنگره ملی شهدا عشایر بوده است، که فعالین فضای مجازی و خبرگزاری ها محتوایی که تولید می کنند از طریق این کانال اطلاع رسانی نیز خواهند کرد.

بلالی از نصب اپلیکشن برای استفاده از این کنگره خبر داد و گفت: این اپلیکشن امکانات خیلی خوبی برای مسافران و مراجعه کنندگان که از استان های دیگر در این کنگره شرکت می کنند فراهم کرده است، که اطلاع رسانی ها از جمله سین برنامه، پذیرایی و ناهار، شناسایی و معرفی مراکز تفریحی، معرفی سوغات استان و ... از طریق این اپلیکشن صورت می گیرد.

وی یاد آور شد: قبل از برگزاری کنگره این اپلیکشن با حضور فرمانده سپاه ، استاندار و معاون ایشان رونمایی می شود.

بلالی در پایان خاطر نشان کرد: در حین برگزاری این کنگره یک غرفه مختص فضای مجازی و خبرگزاری ها پیش بینی شده است که بتوانند به اینترنت پرسرعت برای مخابره و اطلاع رسانی دسترسی داشته باشند.

افزودن دیدگاه جدید

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)
Answer this question to verify that you are not a spam robot.