شنبه 20 خرداد 1402

نوزدهمین یادواره سرداران و 220 شهید بخش چهاردانگه ساری با سخنرانی استاندار مازندران برگزار شد

تاریخ خبر: شنبه, 12, 1401
یادواره 29 شهید عشایری منطقه پشتکوه ساری
برگزاری یادواره شهدای عشایری بخش4دانگه ساری
نوزدهمین یادواره سرداران و 220 شهید بخش چهاردانگه ساری با سخنرانی استاندار مازندران برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج عشایری استان مازندران، یادواره 29 شهید عشایری منطقه پشتکوه ساری در قالب نوزدهمین یادواره سرداران و 220 شهید بخش چهاردانگه ساری با سخنرانی حسینی‌پور استاندار مازندران و با حضور خانواده معظم شهدا، آیت‌الله پیشنمازی نماینده مجلس خبرگان، نوبخت معاون وزیر جهاد کشاورزی و سرپرست سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور، نوبخت فرماندار مرکز استان، زارعی و بابایی کارنامی نمایندگان مجلس شورای اسلامی و سرهنگ اکبری مسئول سازمان بسیج عشایری سپاه کربلا و فرماندهان نظامی و مدیران استانی و شهرستانی در روستای عشایری تیله‌بن برگزار شد.
نماینده عالی دولت در مازندران خاطرنشان کرد: در دولت غرب‌گرا تمام نگاه‌ها متوجه چند کشور غربی بود و همواره در مقابل آمریکا و چند کشور غربی کرنش داشتند. این مسیر در دولت سیزدهم تغییر کرد. در طی یک سال اخیر ۱۴ سفیر و مقام بین‌المللی به این استان سفر کردند و از ظرفیت‌های این استان بازدید داشتند که نشان دهنده افزایش ارتباط کشورهای جهان با ایران است.

استاندار مازندران با اشاره به برگزاری ۱۹ دوره یادواره ۲۲۰ شهید بخش چهاردانگه شهرستان ساری، اظهار کرد: شهدا در بالاترین نقطه معنوی بهشت هستند و نیازی به برگزاری این جلسات ندارند، لذا این یادواره شهدا برای کاروانی است که از قافله شهدا جا ماندند. مهم این است که راه شهدا را ادامه دهیم. این یادواره‌ها باید به ما یادآوری کنند که راه رهایی آن است که از مسیر شهدا خارج نشویم.

حسینی‌پور خاطرنشان کرد: آنچه که موجب رنجش مردم می‌شود انحراف برخی مسئولان از مسیر شهداست. مردم‌ ما شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کردند. ۲۲۰ ‌شهید در این منطقه به ظاهر محروم ولی برخوردار از نظر ارزشی و معنوی افتخار بسیار بزرگی برای مردم ولایتمدار بخش چهاردانگه است.
استاندار مازندران گفت: خودمان را متعهد می‌دانیم که اقدامات بزرگی را در بخش چهاردانگه رقم بزنیم و تا سال آینده تمامی مناطق بخش چهاردانگه از نعمت آسفالت برخوردارمی شوند که بخشی از این تا قبل از شروع فصل سرما عملی خواهد شد و اقتصاد چهاردانگه باید احیا شود. حتما در بافت روستایی این منطقه گشایش ایجاد خواهیم کرد که در این راستا تسهیلات مناسبی پرداخت خواهد شد تا جوانان بتوانند در روستاها فعالیت کنند و اقتصاد روستاهای چهاردانگه می بایست احیا شود.

قبل از برگزاری این برنامه نیز میز خدمت در مصلای شهر چهاردانگه برگزار گردید.

افزودن دیدگاه جدید

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)
Answer this question to verify that you are not a spam robot.